Powitanie

Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej
"TUTAJ PRZYJAZNY POCZĄTEK DROGI TWOJEGO SUKCESU"


Życzenia świąteczne

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i samych szczęśliwych dni w Nowym 2015 Roku dla Dyrekcji szkoły, Koleżanek i Kolegów nauczycieli, Pań i Pana z administracji oraz wszystkich Uczniów, Sympatyków i Przyjaciół naszej szkoły

życzy administrator strony Andrzej Gąsłowski.


"Piotruś Pan, piraci i Święty Mikołaj!"

3 grudnia 2014 r. w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach Katolicki Teatr Edukacji zaprosił uczniów klas I – III z naszej szkoły na przedstawienie teatralne pt: „Piotruś Pan, piraci i Święty Mikołaj!”.
Młodzi widzowie z wielkim zainteresowaniem podziwiali wspaniałą grę aktorów, ciekawą scenografię z licznymi rekwizytami oraz zaskakującą oprawę świetlną i muzyczną. Po przedstawieniu na dzieci czekała niespodzianka. Na scenie pojawił się Święty Mikołaj, który obdarował wszystkich wspaniałymi prezentami. Było wiele śmiechu i radości.
Dziękujemy aktorom za piękne przedstawienie i z niecierpliwością czekamy na kolejne zaproszenie

Kliknij tu i zobacz fotki z tego spotkania


Dzień Otwarty dla Rodziców

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej!

Dn. 17.12.2014 r. (środa) zapraszam na Dzień Otwarty dla Rodziców.
Wszyscy nauczyciele uczący w szkole będą do Państwa dyspozycji w godz. 17.00- 18.00

Serdecznie zapraszam!
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska


Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej!

Sekretariat szkoły do dn. 15 grudnia 2014 r. przyjmuje zgłoszenia Rodziców dotyczące chęci uczestnictwa ich dzieci w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych w okresie przerwy świątecznej i dni dodatkowych wolnych od zajęć dydaktycznych z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

  • przerwa świąteczna -  22 - 31 grudnia 2014 r.
  • dni dodatkowo wolne od zajęć dydaktycznych  - 2, 5 styczeń 2015 r.
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska


Kolejny raz nasza szkoła wśród X najlepszych szkół małopolski w konkursie "Odblaskowa Szkoła"!

Jury V Edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła” nagrodziło podjęte przez naszą szkołę działania w zakresie bezpieczeństwa na drodze przyznając nam IX premiowane miejsce wśród 379 szkół podstawowych zakwalifikowanych do konkursu.
Serdecznie gratulujemy wszystkim Uczniom i Nauczycielom naszej szkoły zaangażowanym w tegoroczną akcjęWyjątkowy Gość w naszej szkole

W naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie - odwiedził nas wyjątkowy "Gość" - Puchar Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej wywalczony przez Polskich Siatkarzy w 2014 r. Każdy uczeń mogł dotknąć to cenne trofeum i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dziękujemy panu Tomaszowi Donatowiczowi dyrektorowi naszego Gimnazjum za zorganizowanie tej wizyty.

Kliknij tu i zobacz fotorelację z tego spotkania


Mamy szkolną gazetkę!

Kliknij tu i przeczytaj pierwszy numer gazetki SZKOLNE WIEŚCI
Ukazał się pierwszy numer długo oczekiwanej uczniowskiej gazetki "SZKOLNE WIEŚCI", redagowany przez zespół redakcyjny pod kierownictwem ucznia klasy V Mateusza Korpana. Opiekę nad zespołem redakcyjnym sprawują pani Marzena Solarz i pan Michał Golonka.

Zapraszamy do lektury!Święto Niepodległości

13 listopada odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia przygotowana z okazji Święta Niepodległości. W głównej roli wystąpili tego dnia uczniowie klasy piątej i czwartej, którzy zaprezentowali patriotyczny montaż słowno – muzyczny „Barwy mojej Ojczyzny”. Uczniowie obecni na tej niezwykłej lekcji historii poznali także najważniejsze wydarzenia, w wyniku których Polska odzyskała niepodległość. Akademię przygotowały wychowawczynie klas: Mariola Grochot i Grażyna Rosiak oraz nauczyciel historii i społeczeństwa - Michał Golonka.

Kliknij tu i zobacz fotorelację z tego spotkania


Informacja dla Rodziców

Dzień 11 listopada 2014 r.ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI jest dniem ustawowo wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

W naszej szkole dzień 10 listopada 2014 r. (poniedziałek) - jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych ustalonym na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 05 października 2010r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego.

W tym dniu szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Rodzice proszeni są o zgłoszenie do Sekretariatu szkoły chęci udziału ich dzieci w tych zajęciach do dnia 6 listopada 2014 r. (czwartek).Wyjątkowe, bo odblaskowe ślubowanie klas pierwszych!

W dniu 23 października 2014 r. w naszej szkole miała miejsce uroczystość ślubowania i pasowania uczniów czterech klas pierwszych. Uroczystość rozpoczęła się od programu artystycznego, w czasie którego Budrysi zostali przeobrażeni przez Wielkiego Magika w uczniów klas pierwszych. Wszyscy uczniowie w galowych strojach, w granatowych biretach i niezmiernie przejęci zdali egzamin na uczniów śpiewając piosenkę „Znaczki odblaskowe”, rozwiązując zagadki i recytując wierszyki.
Pani Dyrektor Szkoły – Anna Gąsłowska, jak tradycja nakazuje, pasowała każdego ucznia wielkim, drewnianym ołówkiem. Wychowawczynie wręczyły dumnym pierwszoklasistom akty ślubowania i grawerowane medale. Wyjątkowym momentem tej uroczystości była chwila złożenia przez dzieci obietnic, że będą nie tylko wzorowymi, ale i odblaskowymi uczniami. Symbolicznym potwierdzeniem tej deklaracji dbania o bezpieczeństwo swoje i innych było wypuszczenie przez każdego ucznia na sali gimnastycznej żółtego balonika z napisem: „Ślubuję być odblaskowym uczniem”.


Kolejne "Odblaskowe" działania

Tegoroczna "Odblaskowa szkoła" nabiera tempa. Uczniowie realizują kolejne zaplanowane działania. Szkolną maskotką tegorocznej akcji jest "Odblaskowa myszka Miki" czuwająca nad ich przebiegiem. Ostatnio zorganizowaliśmy:


Wygenerowano w sekund: 0.01
265,906 Unikalnych wizyt