Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ochrona Danych Osobowych

Dla Nauczycieli

Dla Rodziców

ŚWIĘTUJEMY ROCZNICĘ

Odblaskowa Szkoła 2018!

Kompleks sportowy „ORLIK 2012”

Projekty współfinansowane pezez Unię Europejską

Imprezy szkolne i akcje

Konkursy organizowane przez szkołę

WSPIERAMY NASZĄ SZKOŁĘ

Nawigacja

Brak linków

Powitanie

Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej
"TUTAJ PRZYJAZNY POCZĄTEK DROGI TWOJEGO SUKCESU"


Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszam na spotkania Wychowawców z Rodzicami, które odbędą się w środę 2.12.2020 r. o godz:
 • 17.30 dla klas 1-3
 • 18.30 dla klas 4-8
W związku z istniejącą sytuacją epidemiologiczną spotkania będą organizowane w formie on-line.
Link do spotkania przekażą wychowawcy klas.

Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska


Lekcja patriotyzmu on-line w klasie 3a

Zobacz jak najmłodsi uczniowie naszej szkoły obchodzili Narodowe Święto Niepodległości
Danuta Dudek-Wilk


Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Drodzy Uczniowie!
Ktoś kiedyś powiedział, że "kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, rozwijanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa" Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji złożonej ze zdjęć, piosenek, wiersza i... konstrukcji przedmiotowo-ubraniowych w kolorze niebieskim. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka i nadesłali swoje prace Wasza kreatywność nie ma granic! Ciąg dalszy nastąpi, bo wiemy, że niektórzy szykują weekendowe pieczenie niebieskich smakołyków.
Opiekunowie SU

Kliknij tu i zobacz

Gratulacje

Z radością informujemy, że uczennica klasy VIIa, Julia Brzezińska, zakwalifikowała się do etapu rejonowego w Małopolskim Konkursie Kuratoryjnym z Języka Polskiego. Etap rejonowy odbędzie się w styczniu. Jednocześnie gratulujemy pozostałym uczestnikom etapu szkolnego zadowalających wyników. Życzymy wiary we własne możliwości oraz dalszych działań związanych z uczestnictwem w konkursach - inspiracji w literaturze, która dodaje skrzydeł!
Za Julię mocno trzymamy kciuki!
Justyna Bielec nauczyciel języka polskiego

UWAGA! KONKURS

Ojczyzna to dom, rodzina, wartości. To historia i przyroda, która otula nas swoim wdziękiem... To biel, czerwień i my.
11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości i w związku tym Samorząd Uczniowski oraz Rada Rodziców zapraszają do wzięcia udziału w konkursie szkolnym, którego celem jest promowanie postaw patriotycznych oraz rozwijanie kreatywności uczniów.
Temat konkursu: Piękna nasza Polska cała!
Regulamin:
 • konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów i rozegrany będzie w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0-3 i klasy 4-8
 • każdy uczestnik przygotowuje tylko jedną pracę plastyczną - technika dowolna
 • zdjęcia prac konkursowych można wysyłać do 20 listopada (należy je podpisać).
Pokażmy za co kochamy nasz kraj!
zdjęcia wysyłamy na adres: polskijestok2@gmail.com
Termin: 20 listopada 2020 r.
Rada Rodziców Samorząd Uczniowski

Mamy podium!

Brawo!
Uczennica naszej szkoły Amelka Wilk została laureatem III miejsca w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo – Planeta w kategorii „Młodzik” w roku szkolnym 2020/2021.
Konkurs dotyczył wiedzy z zakresu: Geografia Polski - „Pojezierza i niziny Polski”.
Gratulujemy Amelce tak wysokiego wyniku i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych.

Grażyna Rosiak - nauczyciel geografii

Ratujemy klimat - sadzimy drzewa!

Wspierając działania Klubu Gaja na rzecz ochrony środowiska naturalnego, co roku społecznośćnaszej szkoły włącza się w obchody Światowego Dnia Drzewa.
Uczniowie klasy I B wraz z wychowawcą z wielkim entuzjazmem zaangażowali się we wspólne sadzenie, wzbogacając teren wokół szkoły o kolejny naturalny nabytek – sadzonki trzech lip. Sadzenie sprawiło dzieciom dużo radość oraz dało ogromną satysfakcję z podjętego działania na rzecz środowiska naturalnego. Przyczyniło się także do wzrostu świadomości ekologicznej, poszerzyło wiedzę na temat pielęgnacji drzew.
Dziękujemy Nadleśnictwu Niepołomice , dzięki któremu otrzymaliśmy sadzonki i mogliśmy kontynuować tak ważne przedsięwzięcie dla naszej planety. Drzewa to nasze wspólne dobro! Zatem sadźmy je!
Grażyna Rosiak, Katarzyna Kaźmierczak

Kolejny sukces szachistów naszej szkoły

Powiatowa Liga Szachowa
Są już wyniki!
Drużyna naszej szkoły w składzie: Justyna Różeńska kl. 4b, Bartosz Kozak kl. 3b, Miłosz Szymański kl. 3b wywalczyła znakomite 3 miejsce w Finałowym Turnieju Powiatowej Ligi Szachowej.

Brawo!
Jesteśmy pod wrażeniem jak dzielnie nasi młodzi szachiści poradzili sobie w nowej szachowej rzeczywistości. Ogromne brawa za wzorową postawę i walkę do końca. Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

Z wyrazami uznania Maria Macieja

Budżet Obywatelski 2021

Budżet Obywatelski to wydzielona część budżetu gminy o której przeznaczeniu zdecydujesz TY w głosowaniu jako mieszkaniec. Pamiętaj głosuje każdy od 3 roku życia !!!!. W tym roku mamy możliwość poprzeć wspólny projekt ponadlokalny "SPORTOWA WOLA BATORSKA NR 38"
Projekt polega na rozbudowie ogólnodostępnych dla mieszkańców gminy obiektów sportowych znajdujących się na terenie Woli Batorskiej.
W pierwszej lokalizacji planuje się budowę trybuny na około 100 miejsc przy boisku Orlik oraz budowę przy kompleksie skoczni do skoku w dal. Rozbudowa pozwoli na zwiększenie dostępności obiektu np. na potrzeby międzyszkolnych zawodów sportowych.
W drugiej lokalizacji, na terenie boiska sportowego Batory zaplanowano rozbudowę infrastruktury rekreacyjno - sportowej, która z powodzeniem będzie służyć jako miejsce przystankowe dla korzystających z trasy rowerowej VeloMałopolska. W ramach projektu zostanie zmodernizowane boisko do piłki koszykowej, zamontowane huśtawki dla dzieci oraz dodatkowe zabawki, zestaw do ćwiczeń street workout, uzupełnione oświetlenie i mała architektura oraz zamontowane piłko chwyty dla poprawy bezpieczeństwa terenu. Wartość łączna projektu: 254 100 zł
Krótka instrukcja jak zagłosować?
 1. Projekty ocenione pozytywnie, poddawane są pod głosowanie.
 2. W głosowaniu mogą uczestniczyć mieszkańcy gminy Niepołomice.
  • głosowanie odbywa się: w punktach do głosowania - za pomocą karty do głosowania;
  • w formie elektronicznej - za pomocą interaktywnego formularza umieszczonego na stronie internetowej https://liblink.pl/lEog4KlGVD
 3. Uprawniony może głosować tylko jeden raz, oddając głos na maksymalnie dwa projekty lokalne i jeden projekt ponadlokalny (niedotrzymanie warunku, o którym mowa, powoduje uznanie wszystkich głosów oddanych przez uprawnionego za nieważne).
UWAGA! Ze względu na trudną sytuacje epidemiologiczną uruchomiony zostanie jeden punkt do głosowania. Na projekty BO można będzie zagłosować w punkcie do głosowania przy Urzędzie Miasta i Gminy Niepołomice, plac Zwycięstwa 13. Punkt będzie czynny codziennie w godz. 10.00 do 18.00, w dniach od 19 do 25 października. Kartę do głosowania będzie można pobrać jedynie w punkcie i wrzucić ja do specjalnie przygotowanej urny. W punkcie będzie można otrzymać informację o projektach i sposobie głosowania.
Można będzie również zagłosować za pomocą interaktywnego formularza umieszczonego na stronie internetowej https://liblink.pl/lEog4KlGVD.

Zapraszam do głosowania, gdyż razem możemy zadbać o rozbudowę infrastruktury naszej szkoły.
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Popołudniowe czytanie "Dziadów"

Nastrój grozy, tajemniczości,uniwersalne wartości moralne...Mickiewiczowskie dzieło od dawna zachwyca, zaskakuje i zyskuje nowych zwolenników, a mowa oczywiście o "Dziadach".
Uczniowie z klasy VIIb w miniony wtorek, a uczniowie VIIa w piątek spotkali się na popołudniowym głośnym czytaniu II części "Dziadów" A. Mickiewicza. Obowiązkowo zadbaliśmy o odpowiedni nastrój,a siódmoklasiści spisali się na medal! "Czytanie to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła" - nasza noblistka trafiła w sedno!
Justyna Bielec
Kliknij tu i zobacz

Realizujemy projekt "Czy złość zawsze jest zła?"

Projekt Czy złość zawsze jest zła? Manufaktura emocji, czyli były sobie literatura sztuka i relacja Jak wygląda złość? Czy może kojarzyć nam się pozytywnie? A co do tego ma literatura czy sztuka? Emocje towarzyszą nam każdego dnia, lecz czy naprawdę potrafimy je zdefiniować?
Klasa VI b rozpoczęła cykl warsztatów, które pomogą w zrozumieniu różnych stanów i… pozwolą na świetną zabawę! Pierwsze zajęcia już za nami! Było dramowo, zabawnie i strasznie, a co najważniejsze - młodzi odkrywcy sztuki pokazali, że są gotowi do wyprawy w krainę uczuć. A to dopiero początek przygody! Zadanie realizowane w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury Bardzo Młoda Kultura 2019-2021.
Koordynator Justyna Bielec
Kliknij tu i zobacz

Wygenerowano w sekund: 0.02
742,254 Unikalnych wizyt