Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ochrona Danych Osobowych

ŚWIĘTUJEMY ROCZNICĘ

Odblaskowa Szkoła 2018!

Kompleks sportowy „ORLIK 2012”

Projekty współfinansowane pezez Unię Europejską

Imprezy szkolne i akcje

Konkursy organizowane przez szkołę

Dla Nauczycieli

Dla Rodziców

WSPIERAMY NASZĄ SZKOŁĘ

Nawigacja

Brak linków

Powitanie

Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej
"TUTAJ PRZYJAZNY POCZĄTEK DROGI TWOJEGO SUKCESU"


Wycieczka klasy VII w Góry Świętokrzyskie

W dniach od 8 do 10.05.2019r. uczniowie klasy VII pod opieką wychowawczyni pani Marzeny Solarz oraz pani Magdaleny Kosińskiej przebywali na wycieczce w Górach Świętokrzyskich. Zwiedziliśmy między innymi: Jaskinię Raj, ruiny średniowiecznego zamku królewskiego w Chęcinach podziwialiśmy rozległą panoramę Gór Świętokrzyskich. W Parku Miniatur w Krajnie obejrzeliśmy makiety budowli z całego świata. Odwiedziliśmy kapliczkę i źródełko u stóp pasma-Łysicy, odbyliśmy wyprawę na Łysą Górę, nazywaną też Świętym Krzyżem a z platformy widokowej pod szczytem podziwialiśmy rozległe gołoborze. Byliśmy z wizytą w Osadzie Średniowiecznej gdzie kosztowaliśmy wypiekanych nad ogniskiem podpłomyków z żurawiną oraz w stolicy Gór Świętokrzyskich. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj sprawozdanie z wycieczki i obejrzyj album fotograficzny.
Uczniowie klasy VII z wychowawcą
Kliknij tu i zobacz

Informacja dla Rodziców przyszłych klas zerowych i pierwszych

Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy Rodziców przyszłych klas 0 i I na spotkanie z Dyrektorem Szkoły i Wychowawcami, które odbędzie się dnia 22.05.2019r. w Szkole Podstawowej w Woli Batorskiej w sali nr 3
klasa 0 - godz. 18:00
klasa I - godz. 19:00

Z poważaniem
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Nasza szkoła - Szkołą Młodych Patriotów!

Dbałość o tradycję, ale i pielęgnowanie pamięci o minionych wydarzeniach w kontekście współczesności – to zadanie dla każdego, kto na hasło ojczyzna odpowiada Polska.
Ten rok był szczególny dla każdego Polaka, bo – wydaje się, że nie tak dawno – obchodziliśmy 100 – lecie odzyskania niepodległości. Niemal wszędzie odbywały się tematyczne wydarzenia: koncerty, wieczornice, przedstawienia.
Dbając o to, by należycie uczcić rok, który mianowany został Rokiem dla Niepodległej nasza szkoła zgłosiła swój udział w ogólnopolskim konkursie pod nazwą Szkoła Młodych Patriotów, który trwał od września 2018 r. do marca 2019 r. Organizatorem przedsięwzięcia było Studium Prawa Europejskiego, a sam konkurs miał formę projektu. Konkursy literackie i plastyczne, uroczysta wieczornica, konwersatoria przeprowadzane na lekcjach, quizy, prezentacje i spotkanie autorskie – to wszystko pozwoliło na zdobycie upragnionego certyfikatu!
Ogłaszamy, że jesteśmy Szkołą Młodych Patriotów!
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w różnorodne akcje, które pozwoliły nam na uzyskanie tego tytułu!
Justyna Bielec szkolny koordynator projektu

Uczennica naszej szkoły laureatką Małopolskiego Konkursu Geograficznego!

Wiedza, determinacja i praca, to główne czynniki, które gwarantują sukces. Przekonała się o tym uczennica naszej szkoły Oliwia Hyrc, która otrzymała tytuł laureata Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2018/2019.
Oliwia jest uczennicą klasy VIII i znalazła się w grupie tych, którzy podczas etapu wojewódzkiego zdobyli co najmniej 85% punktów.
Uroczyste zakończenie konkursu odbyło się 3 kwietnia 2019 roku Auli Głównej Uniwersytetu w Pedagogicznego w Krakowie, a wszyscy zaproszeni mieli okazję posłuchać referatu wygłoszonego przez dr Karolinę Smętkiewicz nt: "Recepty na sukces i dynamicznego rozwoju lokalnego małego miasta, którego przykładem jest Uzdrowisko Termalne „Uniejów” w woj. łódzkim.
W uroczystości uczestniczyli rodzice i opiekunowie naukowi.
Sukces Oliwii, który poprzedzony był doskonałym przygotowaniem potwierdza znaną maksymę, że chcieć to móc

Grażyna Rosiak

Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice Uczniów naszej Szkoły
Serdecznie dziękujemy Wszystkim tym, którzy podczas naszej akcji protestacyjnej o lepszą szkołę, o godność i szacunek dla zawodu Nauczyciela okazali nam swoje wsparcie. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie przejawy życzliwości, których doświadczyliśmy w tych trudnych dla nas chwilach.
Nauczyciele Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej

Zgodnie z informacją Komitetu Strajkowego nauczyciele naszej szkoły zawieszają akcję strajkową.
Zajęcia dydaktyczne w naszej szkole zostają wznowione od 6.05.2019r. zgodnie zobowiązującym planem lekcji.
Zgodnie z ustalonym Kalendarzem Roku Szkolnego 2018-2019 dni: 29.04, 30.04, 2.05 tj. poniedziałek, wtorek i czwartek są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych (na podstawie rozporządzenia MEN w sprawie organizacji roku szkolnego). W tych dniach szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo- wychowawcze.
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo
Zgodnie z informacją Komitetu Strajkowego nauczyciele naszej szkoły zawieszają akcję strajkową od 27.04.2019 r.
W związku z tym w dniu 26.04.2019r. (piątek) szkoła organizuje tylko zajęcia opiekuńczo - wychowawcze dla uczniów klas I-III w godzinach 8.00-17.00.
Zajęcia dydaktyczne w naszej szkole zostają wznowione od 6.05.2019r. zgodnie zobowiązującym planem lekcji.
Zgodnie z ustalonym Kalendarzem Roku Szkolnego 2018-2019 dni: 29.04, 30.04, 2.05 tj. poniedziałek, wtorek i czwartek są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych (na podstawie rozporządzenia MEN w sprawie organizacji roku szkolnego). W tych dniach szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Zgłoszenia uczniów należy dokonać osobiście, telefonicznie, e-mailowo do dnia 26.04.2019 r. (piątek) do godz.12.00
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo
1. Zgodnie z informacją Komitetu Strajkowego nauczyciele naszej szkoły kontynuują akcję strajkową.
W związku z tym w dniu 25.04.2019r. (czwartek) szkoła organizuje tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I-III w godzinach 8.00-17.00
2. Zgodnie z ustalonym Kalendarzem Roku Szkolnego 2018-2019 dni: 29.04, 30.04, 2.05 tj. poniedziałek, wtorek i czwartek są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych (na podstawie rozporządzenia MEN w sprawie organizacji roku szkolnego).
W tych dniach szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.
Zgłoszenia uczniów należy dokonać: osobiście, telefonicznie, e-mailowo do dnia 26.04.2019 r. (piątek) do godz.12.00
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo
Zgodnie z informacją KomitetuStrajkowego nauczyciele naszej szkoły kontynuują akcję protestacyjną.
W związku z tym w dniu 24.04.2019r. (środa) szkoła organizuje tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I-III w godzinach 8.00 - 17.00.
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców przyszłych klas zerowych i pierwszych

Szanowni Państwo
Informuję, że listy dzieci przyjętych do klas zerowych i pierwszych na rok szkolny 2019/20 są wywieszone na tablicy ogłoszeń w budynku szkoły.
Z poważaniem Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice
Zdaję sobie sprawę z utrudnień jakie wynikają z przystąpienia nauczycieli naszej szkoły do akcji protestacyjnej, która jest w dalszym ciągu kontynuowana.
Jutro 17 kwietnia trzeci dzień egzaminów, w tym dniu nie jestem w stanie zapewnić opieki w szkole dla zadeklarowanych uczniów z klas I – III, gdyż nauczyciele nie biorący udziału w strajku pracują w komisjach nadzorujących przebieg egzaminów.
W kolejnych dniach tj.18, 19.04.2019 dyrektor i vice-dyrektor nie biorący udziału w akcji protestacyjnej mogą prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z grupą do 25 uczniów z klas I – III.
Jeżeli Rodzice (w sytuacji trudnej) chcą w tych dniach skorzystać z opieki nad dziećmi prosimy o kontakt ze szkołą do środy 17.04 włącznie w godzinach od 8.00 – 16.00 nr tel. 122816005 lub 601597108.
Z poważaniem Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice,
w dniu jutrzejszym tj. 16.04.2019 r. w związku z możliwością zapewnienia opieki dla grupy do 25 uczniów, będzie można pozostawić dzieci klas 1-3 zgodnie ze złożoną deklaracją na zajęcia opiekuńczo- wychowawcze w godz. 8.00-17.00.
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska
Wygenerowano w sekund: 0.06
638,340 Unikalnych wizyt