Powitanie

Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej
"TUTAJ PRZYJAZNY POCZĄTEK DROGI TWOJEGO SUKCESU"


Sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Humanistyczny"

W bieżącym roku szkolnym po raz kolejny zorganizowano w naszej szkole konkurs „Alfik Humanistyczny”. Wzięło w nim udział 33 uczniów z klas II-VI. Konkurs stworzył uczniom możliwość skonfrontowania swoich wiadomości i umiejętności humanistycznych z wiedzą uczniów z całego kraju. Rozwiązując zadania o różnym stopniu trudności, każdy uczestnik mógł zdobyć 150 punktów. Nasi uczniowie, podobnie jak w latach poprzednich, nie zawiedli. Aż 13 z nich uzyskało wynik powyżej 100 punktów.

Kliknij CZYTAJ WIĘCEJ aby dowiedzieć się szczegółów


Bal karnawałowy uczniów klas I - III

Jak co roku na przełomie stycznia i lutego odbwają się w naszej szkole Bale karnawałowe. Tym razem uczniowie klas I - III wcielili sie w postacie bajkowe i zabawie nie było końca.
9 lutego 2015r. nauczyciele pracujący w świetlicy szkolnej zorganizowali bal karnawałowy dla swoich wychowanków. Oprócz wspaniałej zabawy przy muzyce przygotowano również poczęstunek. Na zakończenie balu odbył się konkurs na najciekawszy strój karnawałowy. Laureaci konkursu otrzymali słodkie upominki.


Kliknij tu i zobacz uczniowie balowali


Dzień Patrona Szkoły 2015

28 stycznia był w naszej szkole dniem wyjątkowym, uczciliśmy wtedy pamięć naszego Patrona – Wincentego Witosa. Uczniowie klasy piątej przygotowali montaż słowno – muzyczny poświęcony tej wybitnej postaci. Wszyscy zgromadzeni na uroczystej akademii uczniowie zapoznali się z najważniejszymi faktami z życia Wincentego Witosa, które przedstawione zostały także w formie multimedialnej. Uczennice klasy szóstej – Eliza Nagielska i Patrycja Biernat zadbały o muzyczną oprawę uroczystości śpiewając patriotyczne pieśni. Na zakończenie akademii uczniowie klasy drugiej pięknie zaprezentowali ludowe tańce. Rozstrzygnięte zostały także konkursy na najpiękniejszy portret i prezentację multimedialną dotyczące naszego Patrona.

Kliknij tu i zobacz fotki z tego spotkania


Zebranie Rodziców

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej!

Dn. 11.02.2015 r. (środa) odbędzie sią:
  • godz. 17.00, sala nr 10 spotkanie Rady Rodziców,
  • godz. 17.30, sala gimnastyczna zebranie ogólne - spotkanie z Dyrektorem Szkoły,
  • godz. 18.00 spotkanie z Wychowawcami klas celem omówienia osiągnięć dydaktyczno-wychowawczych Uczniów po zakończeniu I semestru i spraw bieżących.
Serdecznie zapraszam!
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska


Jasełka 2014

Przedstawienie jasełkowe to tradycja, która na stałe zagościła w naszej szkole. Tuż przed Bożym Narodzeniem grupa teatralna pod czujnym okiem p. Doroty Tomali i p. Marioli Grochot wystawiła Jasełka, które zostały przyjęte entuzjastycznie przez całą społeczność szkolną a szczególnie uczniów klas pierwszych. Na zakończenie tego świątecznego spotkania przy wspólnym kolędowaniu Pani Dyrektor Anna Gąsłowska obdarowała wszystkich uczniów słodkościami i przekazała okazały prezent ufundowany przez zaprzyjaźnioną z naszą szkołą firmę MARSEN Pana Mariusza Sendora i firmę kateringową Pana Piotra Rzepeckiego.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!
Kliknij tu i zobacz fotorelację z tego spotkania


Życzenia świąteczne

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i samych szczęśliwych dni w Nowym 2015 Roku dla Dyrekcji szkoły, Koleżanek i Kolegów nauczycieli, Pań i Pana z administracji oraz wszystkich Uczniów, Sympatyków i Przyjaciół naszej szkoły

życzy administrator strony Andrzej Gąsłowski.


"Piotruś Pan, piraci i Święty Mikołaj!"

3 grudnia 2014 r. w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach Katolicki Teatr Edukacji zaprosił uczniów klas I – III z naszej szkoły na przedstawienie teatralne pt: „Piotruś Pan, piraci i Święty Mikołaj!”.
Młodzi widzowie z wielkim zainteresowaniem podziwiali wspaniałą grę aktorów, ciekawą scenografię z licznymi rekwizytami oraz zaskakującą oprawę świetlną i muzyczną. Po przedstawieniu na dzieci czekała niespodzianka. Na scenie pojawił się Święty Mikołaj, który obdarował wszystkich wspaniałymi prezentami. Było wiele śmiechu i radości.
Dziękujemy aktorom za piękne przedstawienie i z niecierpliwością czekamy na kolejne zaproszenie

Kliknij tu i zobacz fotki z tego spotkania


Dzień Otwarty dla Rodziców

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej!

Dn. 17.12.2014 r. (środa) zapraszam na Dzień Otwarty dla Rodziców.
Wszyscy nauczyciele uczący w szkole będą do Państwa dyspozycji w godz. 17.00- 18.00

Serdecznie zapraszam!
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska


Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej!

Sekretariat szkoły do dn. 15 grudnia 2014 r. przyjmuje zgłoszenia Rodziców dotyczące chęci uczestnictwa ich dzieci w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych w okresie przerwy świątecznej i dni dodatkowych wolnych od zajęć dydaktycznych z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

  • przerwa świąteczna -  22 - 31 grudnia 2014 r.
  • dni dodatkowo wolne od zajęć dydaktycznych  - 2, 5 styczeń 2015 r.
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska


Kolejny raz nasza szkoła wśród X najlepszych szkół małopolski w konkursie "Odblaskowa Szkoła"!

Jury V Edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła” nagrodziło podjęte przez naszą szkołę działania w zakresie bezpieczeństwa na drodze przyznając nam IX premiowane miejsce wśród 379 szkół podstawowych zakwalifikowanych do konkursu.
Serdecznie gratulujemy wszystkim Uczniom i Nauczycielom naszej szkoły zaangażowanym w tegoroczną akcjęWyjątkowy Gość w naszej szkole

W naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie - odwiedził nas wyjątkowy "Gość" - Puchar Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej wywalczony przez Polskich Siatkarzy w 2014 r. Każdy uczeń mogł dotknąć to cenne trofeum i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dziękujemy panu Tomaszowi Donatowiczowi dyrektorowi naszego Gimnazjum za zorganizowanie tej wizyty.

Kliknij tu i zobacz fotorelację z tego spotkania


Wygenerowano w sekund: 0.10
291,770 Unikalnych wizyt