Powitanie

Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej
"TUTAJ PRZYJAZNY POCZĄTEK DROGI TWOJEGO SUKCESU"


Zebranie Rodziców

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej!

Dn. 15.01.2016 r. (piątek) odbędzie sią:
  • godz. 17.30, sala gimnastyczna zebranie ogólne - spotkanie z Dyrektorem Szkoły,
  • godz. 18.00 spotkanie z Wychowawcami klas celem omówienia osiągnięć dydaktyczno-wychowawczych Uczniów po zakończeniu I semestru i spraw bieżących.
Serdecznie zapraszam!
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska


Kolejny sukces uczniów naszej szkoły


Dnia 10.12.2015 w 24 LO w Krakowie odbyła się uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Małopolska w literaturze, literatura w Małopolsce” organizowanego przez Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Krakowie. Konkurs stanowił realizację zadania publicznego Województwa Małopolskiego w dziedzinie edukacji w 2015 r. pod nazwą „Małopolskie czytanie”.
W kategorii uczniów klas I-III przeprowadzony został konkurs plastyczny, na który wpłynęło 130 prac inspirowanych dorobkiem literackim twórców z Małopolski. Gabrysia Palińska z kl. II c zdobyła I miejsce a wyróżnienie otrzymali: Igor Kopeć i Natalia Rzepecka również z kl.II c.
W kategorii uczniów klas IV- VI zorganizowano konkurs na opowiadanie nawiązujące do dorobku literackiego Tadeusza Śliwiaka. II miejsce wywalczyła Marianna Motak z kl. V, a wyróżnienie otrzymała Karolina Wróblewska z kl. V.

Serdecznie gratulujemy młodym artystom i ich opiekunom p. Danucie Wilk i p. Dorocie Tomali.

Sukcesy młodych szachstów

Kolejny raz w Domu Kultury w Staniątkach odbył się Gminny Szachowy Turniej Mikołajkowy. W zmaganiach uczestniczyło 120 młodych szachistów (z roczników 2008 i młodsi).
W kategorii dziewcząt starszych zwyciężyła uczennica naszej szkoły Gabrysia Wilk z kl. III B, a w kategorii chłopców starszych Jakub Sieradzki z kl. II B zajął III miejsce.
Uczestnicy rozegrali po 7 partii w systemie szwajcarskim (po 15 min).
Nawet podczas niezapowiedzianej przerwy w dostawie prądu zabawa była wyśmienita. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał podarunek od Św. Mikołaja.


Kliknij tu i zobacz fotki z tego Turnieju


Warsztaty gipsowe

W ramach zajęć świetlicowych odbyły się w naszej szkole Bożonarodzeniowe Warsztaty Gipsowe. Dzieci, z pomocą animatorów malowali gipsowe figury, m.in. szopki bożonarodzeniowe, wieńce adwentowe, Mikołaje, świeczniki oraz Aniołki. Wszyscy się świetnie bawili.


Kliknij tu i zobacz fotki z tych warsztatów


Życzenia Świąteczne

SZANOWNI PAŃSTWO!

Niech ten wyjątkowy czas Bożego Narodzenia będzie dla Państwa okresem spokoju, radości i pozytywnego myślenia.
Niech bliskość wyjątkowych osób dostarczy siły na podjęcie wyzwań Nowego Roku i mierzenia się ze wszystkim z czym przyjdzie się zmierzyć.
Niech niezwykłe chwile na długo zostaną w pamięci i będą źródłem niepokonanej woli czynienia życia piękniejszym każdego dnia.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!

Anna GąsłowskaCorocznym zwyczajem tuż przed Świętami Bożego Narodzenia odbyły się w naszej szkole wigilie klasowe a na współnym spotkaniu p. dyr. Anna Gąsłowska wręczyła nagrody w konkursach bożonarodzeniowych. Szkolne Koło Teatralne pod opieką p. Doroty Tomali i p. Marioli Grochot przedstawiło przygotowane Jasełka. Grę młodych aktorów podziwiała cała społeczność szkolna i zaproszeni Rodzice.  
Pod szkolną choinką kolejny raz pojawił się prezent, (który uczniowie wspólnie wybiorą) ufundowany przez zaprzyjaźnioną firmę MARSEN p. Mariusza Sendora, za który SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Kliknij tu i zobacz fotki z tych wydarzeń


Kolejny raz Nasza Szkoła wśród najlepszych

Jury VI Edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła” nagrodziło podjęte przez naszą szkołę działania w zakresie bezpieczeństwa na drodze przyznając nam IX premiowane miejsce wśród 259 szkół podstawowych zakwalifikowanych do konkursu.
Serdecznie gratulujemy wszystkim Uczniom i Nauczycielom naszej szkoły zaangażowanym w tegoroczną akcję


Kliknij tu i zobacz fotki z rozdania nagród


Świąteczne wydanie Gazetki szkolnej

Już jest!
Zobacz świąteczne wydanie gazetki szkolnej SZKOLNE WIEŚCI - grudzień 2015


Zaproszenie dla Rodziców

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów naszej Szkoły!

W dniu 16 grudnia (środa) 2015r. od godz. 17.00 do godz. 18.00 szkoła organizuje DZIEŃ OTWARTY DLA RODZICÓW.
Zaplanowane na ten dzień zostały konsultacje dotyczące zagadnień wychowawczo – dydaktycznych. Szczególnie zapraszamy na spotkanie Rodziców uczniów, którzy są zagrożeni oceną niedostateczną na I semestr.

Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska


Podziękowania dla RodzicówZaproszenie dla Rodziców

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów naszej Szkoły!

W ramach działań profilaktycznych Szkoły serdecznie zapraszam na spotkanie poświęcone "ZAGROŻENIOM W SIECI", które odbędzie się 24 listopada 2015 r. (wtorek) o godz. 17.00 na sali gimnastycznej.
Spotkanie poprowadzi Nadkomendant Wojciech Chechelski - ekspert Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska


Wizyta w TVN


10 listopada uczniowie klas IIb i IIc naszej szkoły odwiedzili studio TVN przy ulicy płk. Dąbka w Krakowie. Naszym przewodnikiem został p. Jerzy Kramarczyk – aktor znany głównie z dubbingu m. in. postaci w takich bajkowych hitach jak „Smerfy”, „Strażak Sam” czy „Listonosz Pat”. Odwiedziliśmy studio w którym nagrywa się sceny na tzw. zielonym tle nazywanym greenbox, na które podczas obróbki komputerowej nakładany jest dowolny obraz, prezentowaliśmy się przed kamerami - słowem zobaczyliśmy telewizję "od kuchni". Pełni wrażeń i ogromnych emocji, ze zdjęciami aktorów oraz gadżetami otrzymanymi w prezencie wróciliśmy do domu.

Kliknij tu zobacz fotki ztej wycieczki


Wygenerowano w sekund: 0.03
382,271 Unikalnych wizyt