Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ochrona Danych Osobowych

ŚWIĘTUJEMY ROCZNICĘ

Odblaskowa Szkoła 2018!

Kompleks sportowy „ORLIK 2012”

Projekty współfinansowane pezez Unię Europejską

Imprezy szkolne i akcje

Konkursy organizowane przez szkołę

Dla Nauczycieli

Dla Rodziców

WSPIERAMY NASZĄ SZKOŁĘ

Nawigacja

Brak linków

Powitanie

Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej
"TUTAJ PRZYJAZNY POCZĄTEK DROGI TWOJEGO SUKCESU"


UWAGA! konkurs fotograficzny związany z Międzynarodowym Dniem Ziemi

"Stwórca chciał, aby człowiek obcował z przyrodą jako jej rozumny pan i stróż, a nie jako bezwzględny eksplorator" - w 50 rocznicę Międzynarodowego Dnia Ziemi, społeczność uczniowska Naszej szkoły została zaproszona udziału w konkursie fotograficznym i do wykonania "sesji zdjęciowej" Naszej planety.
W celu docenienia autorów najbardziej zaskakujących i kreatywnych fotek, ogłoszone zostało Wielkie Głosowanie. Wyniki głosowania będą znane po 25 maja.
Kinga Czupryna
Kliknij tu i zobacz

Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzę aby nadchodzące Święta Wielkiej Nocy upłynęły w zdrowiu, spokoju i radości, a w Państwa domach nie zabrakło miłości i wzajemnego zrozumienia.
Życzę również całej Społeczności Szkoły Podstawowej im. W. Witosa w Woli Batorskiej jej Przyjaciołom i Sympatykom radości w sercach, sił w pokonywaniu codziennych trudności, wytrwałości i nadziei na lepsze jutro.
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska


Jesteśmy Szkołą Dobrego Wychowania

„Grzeczność nie jest nauką łatwą ani małą”- czytamy w „Panu Tadeuszu” i w zupełności się z tym zgadzamy! Miło nam poinformować, że nasza szkoła od września 2019 r. do lutego 2020 r. uczestniczyła w ogólnopolskim projekcie „Szkoła Dobrego Wychowania” i udało nam się zdobyć certyfikat. Mamy tytuł Szkoły Dobrego Wychowania

Maria Grabowska, Justyna Bielec, Danuta Dudek-Wilk

Dla wszystkich tych, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą zasad dobrego wychowania mamy specjalną grę

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA REKRUTACJI

Szanowni Państwo,
W obecnej sytuacji przyjmujemy zapisy dzieci do klas pierwszych i klas zerowych tylko drogą elektroniczną.
Na adres mailowy szkoły szkolawb@poczta.fm będziecie Państwo mogli przesłać dane dziecka (imię, nazwisko, miejsce zamieszkania – tylko miejscowość) z dopiskiem rekrutacja do klasy pierwszej lub zerowej. Wniosek lub zgłoszenie i pozostałe dane, niezbędne do rekrutacji przekażecie Państwo po wznowieniu zajęć w szkole.
Jednocześnie informujemy, że rekrutacja zostaje wydłużona o dwa tygodnie tj. - oddział klas zerowych do 3 kwietnia - oddział klas pierwszych do 10 kwietnia.
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów naszej szkoły

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej w dniach 12-25 marca 2020 r. (włącznie) zawiesza prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
W dniach 12-13 marca będą zapewnione zajęcia opiekuńcze dla uczniów, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki w domu. Zajęcia te będą się odbywać w godzinach od 7:00 do 17:00 w budynku macierzystym szkoły tj. Wola Batorska 597.
Uczniowie, którzy dotychczas korzystali z obiadów i będą uczestnikami zajęć opiekuńczych (12-13 marca ) mogą korzystać z obiadów jak dotychczas.
Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Państwa i Państwa dzieci rekomendujemy pozostawienie dzieci w domach.
Przypominamy o specjalnym zasiłku opiekuńczym dla rodziców wynikającym ze specustawy.
W dniach 16 - 25 marca 2020r. zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej szkoła będzie zamknięta.
Nr kontaktowy ze szkołą 601 597 108.
Będziemy informować na bieżąco o podejmowanych działaniach, dlatego prosimy o sprawdzanie komunikatów na oficjalnej stronie szkoły oraz poprzez dziennik elektroniczny.
Apelujemy o rozwagę i pozostanie w domach w tym okresie. Jednocześnie informujemy, że rekrutacja zostaje wydłużona o dwa tygodnie tj. - oddział klas zerowych do 3 kwietnia - oddział klas pierwszych do 10 kwietnia.

Informacja MEN

Z poważaniem
Dyrektor szkoły
Anna Gąsłowska

Znamy już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Matematyczny"

Najwyższy punktowy wynik spośród uczniów naszej szkoły biorących udział w konkursie, osiągnął Michał Słonina uczeń klasy VId uzyskując -128,75p. (23 miejsce w województwie wśród uczniów klas VI). Wysokie wyniki uzyskali:
  • Bruno Kopeć 90p. z klasy IIa
  • Justyna Różeńska 91,25p. z klasy IIIb
  • Weronika Brzezińska 91p. z klasy Vb
Wyżej wymienione osoby otrzymają dyplomy i nagrody książkowe podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników!
Marzena Krzysztofek

Razem dla Marysi!

Znana maksyma mówi, że „szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli". Dziś dzielimy się ze wszystkimi naszym szczęściem, ponieważ pokazaliśmy, że razem możemy wiele! Akcja dla małej Marysi Miąsko, która została przeprowadzona w budynku klas 0-3 oraz 4-8 dziś zyskała swoje podsumowanie i… przeszła nasze oczekiwania!
Udało się zebrać aż 5954, 31 zł!
Dziękujemy całej społeczności szkoły za piękny gest solidarności i współpracy.
Szczególne podziękowania należą się Rodzicom, którzy byli głównymi inicjatorami akcji. Dziękujemy uczniom i tym, którzy gestem, słowem i obecnością wierzyli, że się uda! Historia małej Marysi jest dla nas lekcją pokory… Nasi uczniowie swoim zaangażowaniem udowodnili, że chcą pomagać – tak po ludzku, bezinteresownie… Wierzymy, że się uda i Marysia będzie zdrowa. Pomaganie ma moc!
Justyna Bielec
Kliknij tu i zobacz

Kolejny sukces uczennicy naszej szkoły!

Z radością informujemy, że uczennica klasy VId Amelia Wilk zajęła II miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania. Opiekunem Amelki jest p. Marzena Solarz.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie powiatowym konkursu.
Michał Golonka

Spotkanie autorskie z Panią Krystyną Mirek

Czy wiecie, że pisanie może być lekarstwem na wiele emocjonalnych dolegliwości i pomaga spełniać marzenia? Uczniowie z klas 4-8 uczestniczyli w ubiegły czwartek w spotkaniu z wyjątkowym gościem – Panią Krystyną Mirek, która opowiedziała o swojej pasji. Autorka wielu powieści obyczajowych porozmawiała z nami nie tylko o swojej pracy, ale także marzeniach! Wszyscy z zaciekawieniem zadawali pytania i mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowej lekcji na temat tego, co tak naprawdę jest ważne w dążeniu do celu.
Dziękujemy Pani Krystynie za życzliwość, ciepło, dobre rady i za to, że zgodziła się przyjąć nasze zaproszenie. Tymczasem przed młodymi miłośnikami pisania wyzwanie, bo niebawem pojawią się zasady konkursu, który ujawni prawdziwe literackie talenty!
Justyna Bielec
Kliknij tu i zobacz

Płyniemy po ...... zwycięstwo!

I stało się! Na kolejną wiadomość nie musieliśmy długo czekać, bo 12 lutego w Wieliczce (Solne Miasto) odbyły się zawody w pływaniu na szczeblu powiatu, gdzie nasi uczniowie zdobyli w pływaniu indywidualnym kolejne sukcesy!
II miejsce Jan Radzik i kwalifikacje do zawodów wojewódzkich oraz Jan CichońIV miejsce
Chłopcy pobili swoje rekordy życiowe! Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Agata Zawadzka
Kliknij tu i zobacz

Sukcesy sportowe w zawodach gminnych

Puk, puk! Mamy prawdziwych miłośników sportów wodnych!
Reprezentanci sportów wodnych wzięli udział w zawodach gminnych w pływaniu indywidualnym i pokazali, że chcieć, to móc! Mamy kolejne sukcesy sportowe!
  • Jan RadzikII miejsce w klasyku
  • Jan CichońIII miejsce w stylu dowolnym
  • Mateusz Szczupacki uzyskał VII miejsce w stylu dowolnym
Gratulujemy!
Agata Zawadzka

Wygenerowano w sekund: 0.01
700,421 Unikalnych wizyt