Powitanie

Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej
"TUTAJ PRZYJAZNY POCZĄTEK DROGI TWOJEGO SUKCESU"


Szkoła korzysta z platformy Instaling do skutecznej nauki słówek z języków obcych

Zakończenie roku szkolnego 2020-21

Szanowni Państwo, Nauczyciele i Rodzice, Drodzy Uczniowie
Za nami rok szkolny w którym przyszło nam się kolejny raz zmierzyć z wyjątkową sytuacją związaną z ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z epidemią. Stan epidemii w naszym kraju spowodował, że tradycyjna forma kształcenia częściowo zastąpiona została tzw. zdalną edukacją. Wszyscy musieliśmy stawić jej czoła, ale uważam, że dzięki współpracy i wzajemnemu wsparciu daliśmy sobie radę! Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Rodzicom bowiem ich zaangażowanie i pomoc w procesie zdalnej edukacji były nieocenione.
Kochani Uczniowie mam wrażenie, że ten rok szkolny minął wyjątkowo szybko i żałuję, że nie było nam dane zrealizować wszystkich planów i zamierzeń. Liczę, że nowy rok szkolny przyniesie możliwość realnego powrotu do szkoły, byśmy mogli cieszyć się swoją obecnością. Powiem krótko. Bardzo brakowało Was w szkole. Na korytarzach pustki i cisza, dzwonek milczał. Gwar i śmiech, który ocieplał mury tej szkoły, nagle zniknął. Żywię głęboką nadzieję, że za dwa miesiące spotkamy się w szkole, by na nowo mogła ona zatętnić życiem i energią, którą Wy Drodzy Uczniowie jej zapewniacie. Chciałabym także bardzo serdecznie pogratulować wszystkim uczniom wyników w nauce w mijającym roku szkolnym. Odnosiliście sukcesy w wielu dziedzinach, co oznacza, iż Wasz potencjał i możliwości są nieocenione. Jestem przekonana, że w nowym roku szkolnym będziecie kontynuować swój rozwój.
Drodzy Uczniowie, przed Wami wakacje, czas zasłużonego odpoczynku. Spędźcie je mądrze i odpowiedzialnie. Życzę , aby były udane, pełne wrażeń i dobrych emocji!
Pozdrawiam Anna Gąsłowska
Kliknij tu i zobacz

Informacja dla Rodziców przyszłorocznych klas zerowych i klas pierwszych

Szanowni Państwo,
24.06.2021r. tj. w czwartek na sali gimnastycznej, w budynku szkoły macierzystej (nr 597) odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów klas pierwszych i zerowych w roku szkolnym 2021/22:
  • klasy I godz. 17.00
  • klasy 0 godz. 18.00
z poważaniem  Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Bez stresu i sprawdzianów wracamy do szkoły!

Drodzy Uczniowie!
Rusza akcja Samorządu Uczniowskiego pod patronatem Pani Dyrektor! (brawo!)
Już od poniedziałku stopniowo powracają do szkoły klasy 4-8. Zajęcia będą odbywać się w trybie pracy hybrydowej i dla powracających uczniów obowiązują specjalne zasady - tydzień bez sprawdzianów, kartkówek i oczywiście bez jedynek!
Czekamy na Was!
Nie zapomnijcie zabrać dobrego humoru!

Samorząd Uczniowski

Dbamy o planetę!

Troskę o dobro naszej planety zaczynamy od najbliższej okolicy, dlatego też uczniowie z klasy 6a i 6b pod opieką p. Dyrektor Anny Gąsłowskiej, p. Agaty Zawadzkiej, p. Justyny Bielec i ks. Piotra Roga wzięli udział w akcji, która ostatnio cieszy się wielką popularnością i urządzili wielkie sprzątanie!
Dziękujemy za nominację Społecznej Szkole Podstawowej im. Lady Sue Ryder i przedstawiamy nasze działania, które wspierał także p. Andrzej Gąsłowski.
Nie pozostajemy obojętni i do dalszych działań zapraszamy Szkołę Podstawową im. Króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach oraz Wydział Edukacji UMiG w Niepołomicach. 🍀
Justyna Bielec
Kliknij tu i zobacz

Spotkanie on-line z Marcinem Koziołem!

Nie ma to jak lektura, którą omówi dla nas autor! Uczniowie z klasy 6a i 6b mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym spotkaniu autorskim on-line z Marcinem Koziołem - autorem książki "Skrzynia Władcy Piorunów", która w tym roku jest naszą lekturą uzupełniającą i od razu skradła serca większości szóstoklasistów. Spotkanie było fantastycznym przeżyciem. Miało charakter dynamiczny, obfitowało w wiele efektów! Na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci. A sam autor? Uczniowie byli zachwyceni! Wielu z nich stwierdziło, że było to najlepsze spotkanie, na którym byli!

Justyna Bielec Magdalena Kosińska

"Kuźnia literatury" odcinek 8

Trochę sportu nie zaszkodzi - nawet przy czytaniu! Dziś w "Kuźni literatury" spotkanie z p. Mateuszem i pewnym chłopcem, którego już trochę znacie!

Koordynatorzy "Kuźni literatury"

"Kuźnia literatury" odcinek 7

Ciekawe co macie dzisiaj na obiad? Jeśli racuchy lub naleśniki, to uważajcie!Przed Wami już siódmy odcinek „Kuźni literatury”, w którym spotkacie się z p. Andrzejem i usłyszycie, jakie są sposoby na... zaimponowanie swojej sympatii.

Koordynatorzy "Kuźni literatury"

"Kuźnia literatury" odcinek 6

Szczypta matematyki, garść literatury i spotkanie z pewnym zabawnym bohaterem, z którego historią zapozna Was nasza p. Dyrektor.🍀
Zapraszamy do „Kuźni literatury” i prezentujemy odpowiedzi do zadan!

Koordynatorzy "Kuźni literatury"

"Kuźnia literatury" odcinek 5

Pełni wiosennej mocy i energii zapraszamy na kolejny odcinek "Kuźni literatury", w którym spotkacie się z p. Agatą! Zapraszamy także do kosmicznej galerii prac uczniowskich!

Koordynatorzy "Kuźni literatury"

"Kuźnia literatury" odcinek 4

Ach, ta miłość! Kolejny odcinek "Kuźni literatury", w którym spotkacie się z p. Magdaleną i zobaczycie, ile można zrobić, kiedy człowiek jest zakochany! Kolejka, ślimaki i miłość? Poniżej także odpowiedzi i zadanie twórcze!

Koordynatorzy "Kuźni literatury"

Samorządowy Konkurs Muzyczny on-line "Co mi w duszy gra?"

Z wielką radością i dobrym humorem informujemy, odbył się I Samorządowy Konkurs Muzyczny on-line "Co mi w duszy gra?" . W zmaganiach wzięło udział 15 uczniów z klas: IV, VI, VII. Kon kurs trwał 1,5 godziny i składał się z dwóch rund i zadania dodatkowego.
Uczestnicy spisali się na medal!
I miejsce - Julia Wąs klasa VII c
II miejsce - Monika Bachórz VIa
III miejsce (ex aequo)- Nikola Borowska (IVb), Amelia Cichoń (IVb), Oliwia Sumara (VIb), Julia Kowal (VIIb), Milena Przepióra (VIIa)
Zdobywczynie I, II, III miejsca otrzymają nagrody i dyplomy. Wszyscy uczestnicy konkursu - dyplomy, pochwały do dziennika i... niespodziankę!
Dziękujemy za wspaniałą zabawę i rewelacyjne poprowadzenie konkursu - Michałowi Słoninie oraz Michałowi Walczykowi.

Opiekunowie SU: Justyna Bielec Magdalena Kosińska
Samorząd uczniowski: Michał Walczyk, Michał Słonina, Zuzanna Gądek-Dziki, Jakub Sieradzki.


Wygenerowano w sekund: 0.03
789,009 Unikalnych wizyt