Powitanie

Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej
"TUTAJ PRZYJAZNY POCZĄTEK DROGI TWOJEGO SUKCESU"


Szkoła korzysta z platformy Instaling do skutecznej nauki słówek z języków obcych

Dzień Edukacji Narodowej

"Dobry nauczyciel uczy, najlepszy inspiruje"
Naserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej składa
Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2021/22

Samorządność to podstawa!
Przedstawiamy skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2021/2022
 • Przewodnicząca: Milena Honzek
 • Zastępczyni: Maja Włodarczyk
 • Skarbnik: Agnieszka Wargenau
 • Sekretarz: Julia Gorycka

Opieka SU: p. Justyna Bielec, p. Kinga Marciniak-Czupryna,
Koordynator działań SU w klasach 0-3: p. Katarzyna Kaźmierczak
Justyna Bielec

Matma na trampach!

Królowa nauk jest tylko jedna - matematyka! Uczniowie z klasy 7b w miniony piątek wzięli udział w kreatywnej lekcji matematyki w GoJump w Krakowie! "Matma na trampach" pozwoliła rozwinąć umiejętności matematyczne i sprawność ruchową! Pobyt w parku trampolin był nagrodą wygraną przez wychowawcę dla klasy w trakcie ogólnopolskiej konferencji dotyczącej wykorzystania gier w edukacji „Let’s PLAY - (nie)zwykła edukacja”. Wspaniałą wycieczkę dopełniły dwie rzeczy - kino i dobry humor uczestników. Nauka poprzez zabawę i integracja w działaniu to coś, co lubimy najbardziej.
Na wycieczkę udała się z nami Pani Dyrektor!
Justyna Bielec
Kliknij tu i zobacz

Zajęcia świetlicowe

W ramach zajęć opiekuńczo - wychowawczych zapraszamy do wzięcia udziału w atrakcyjnych zajęciach tematycznych. Proponujemy:
 • Poniedziałek - zajęcia muzyczno - ruchowe " Zaplątane kroczki"
 • Wtorek - język niemiecki na wesoło "Deutsch ist toll"
 • Środa - zajęcia plastyczne "Kreatywne rączki"
 • Czwartek - spotkanie z teatrem "Tajemnicza maska"
 • Piątek - język angielski "English Power"
Zajęcia odbywają się codziennie w godzinach 14.50 - 15.50 i są one bezpłatne. Wymagana - jedynie - chęć dziecka do udziału i zaangażowanie podczas zajęć! Świetlica na Was czeka! Zapraszamy

Danuta Wilk

Pierwsza debata on-line!

Ekologia, demokracja, zmiany - to hasła, które towarzyszyły naszym kandydatom! Zapraszamy do obejrzenia pierwszej w historii naszej szkoły debaty, która ze względów związanych z pandemią miała miejsce on-line, ale transmitowana była na żywo dla każdej z klas! W spotkaniu wzięli udział kandydaci do SU i Młodzieżowej Rady Gminy.
Znamy wyniki i ogłaszamy, że w wyniku uczniowskiego głosowania Samorząd Uczniowski reprezentowały będą Milena Honzek i Maja Włodarczyk!
Na wybory do Młodzieżowej Rady Gminy jeszcze czekamy i przypominamy, że o mandat ubiegają się: Pola Tomczyk, Paulina Strzelecka, Norbert Figiel!
Opiekunowie SU: Justyna Bielec, Kinga Marciniak-Czupryna. Samorządność w klasach 0-3 będzie wspierała p. Katarzyna Kaźmierczak.  👍
Dziękujemy ks. Piotrowi za obsługę techniczną i montaż!

Kliknij tu i zobacz

Konkurs świetlicowy "Jesień zamknięta w słoiku"

Drogie dzieci! Szanowni rodzice i nauczyciele!
Idzie jesień, dary niesie! ponadto "Jesteśmy z ekologią na TY", stąd zachęcam do wzięcia udziału w świetlicowym konkursie pt. "Jesień zamknięta w słoiku".
Zadaniem uczestnika konkursu (ucznia, nauczyciela bądź rodzica) jest wykonanie jesiennej dekoracji w dowolnym szklanym słoiku. Podpisane prace (Imię oraz nazwisko, klasa) należy przynosić do budynku szkoły 597, do dnia 30.09.2021 (Pani D. Wilk, wychowawcy świetlicy).
Dnia 1.10.2021 w godzinach 11-17 odbędzie się kiermasz prac a pozyskane środki zostaną przeznaczone na nagrody.
Zachęcam do wykonania pracy - Pokaż nam jak prezentuje się jesień i zachowaj ją w słoiku na dłużej!

Danuta Wilk

"Kokosza, grosz do grosza" - ogólnopolski projekt edukacyjny w naszej szkole

Przedsiębiorczość, kształtowanie pozytywnych postaw związanych z finansami, to tylko niektóre zagadnienia, jakie będą towarzyszyły uczniom z klasy 7b w Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej w trakcie realizacji nowego projektu edukacyjnego, do którego zakwalifikowała się szkoła.
„Kokosza, grosz do grosza!” to projekt, którego celem jest edukacja dzieci w zakresie idei i sposobów gospodarowania finansami na etapie szkoły podstawowej. Uczniowie wezmą udział w warsztatach związanych z zarządzaniem pieniądzem i przedsiębiorczością, a także nauczą się pojęć z obszaru bankowości. Pracę projektową urozmaicą gadżety otrzymane od organizatorów, które trafiły do uczniów. Wstępne zajęcia już za nami! Działania zwieńczy konkurs wiedzy o finansach, w którym wezmą udział wszyscy uczestnicy projektu.

Justyna Bielec wychowawca 7b

Wybory do SU i Młodzieżowej Rady Gminy

Dzień bez pytania, aerobik uczniowsko- nauczycielski, skrzynka pomysłów, kącik relaksacyjny, wieczory filmowe… - to tylko niektóre pomysły kandydatów na przewodniczącego szkoły! Równolegle rozpoczęła się kampania, której celem jest wyłonienie kandydata reprezentującego szkołę w Młodzieżowej Radzie Miejskiej w Niepołomicach!
Przedstawiamy listy kandydatów!
Wybory do SU:
 • Milena Honzek i Maja Włodarczyk (duet) - klasa (7b).
 • Pola Tomczyk i Emilia Mleczko (duet) - klasa 8b.
 • Zuzanna Miszker - klasa 8c.
Kandydatami do Młodzieżowej Rady Miejskiej są:
 • Pola Tomczyk 8b
 • Norbert Figiel 8a
 • Paulina Strzelecka 8a
Prosimy o zapoznanie się z plakatami, które zdobią korytarz w budynku klas 4-8. Każdy z kandydatów spisał pomysły, które pragnie wdrożyć w życie szkolne, gdyby udało mu się wygrać! Inicjatywy są naprawdę ciekawe i warte uwagi. Wybory odbędą się w następnym tygodniu i zostaną przeprowadzone w zgodzie z regulaminem, jak to miało miejsce w ubiegłych latach.
Bielec Justyna

Nowy rok szkolny - informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie
Nowy rok szkolny 2021/22 rozpoczynamy 1 września 2021 r. Zgodnie z zaleceniami MEiN nauka rozpocznie się w trybie stacjonarnym z zachowaniem reżimu sanitarnego. Ze względów epidemicznych w tym roku nie planujemy uroczystego apelu inaugurującego nowy rok szkolny. Wyjątek stanowią klasy zerowe, które spotykają się z dyrektorem szkoły i wychowawcami na sali gimnastycznej.
W tym dniu odbędą się spotkania uczniów z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych (harmonogram przydziału sal będzie umieszczony przy drzwiach wejściowych do budynku szkoły).
Klasy 0-III w budynku 597 o godz. 9.00
Klasy IV-VIII w budynku 734 o godz. 10.00
Dla chętnych uczniów w kościele parafialnym odbędą się Msze św.
Dla klas 0-III godz. 8.00
Dla klas IV-VIII godz. 9.00
Zgodnie z zaleceniami GIS i MEiN, mając na uwadze bezpieczeństwo na terenie szkoły mogą przebywać jedynie uczniowie i pracownicy placówki. W związku z powyższym Rodzice przyprowadzający dzieci nie wchodzą do budynku szkoły, z wyjątkiem klas zerowych i pierwszych (w tych przypadkach dozwolone jest wejście jednego opiekuna z dzieckiem z zachowaniem reżimów sanitarnych tj. obowiązkowe maseczki i zachowanie odległości). Szczegółowe zasady funkcjonowania szkoły w nowym roku szkolnym będą określone w zaktualizowanych procedurach i przekazane Państwu poprzez stronę internetową szkoły i platformę LIBRUS.
Od 1 września rozpoczynają się zajęcia świetlicowe. Ze względów organizacyjnych Rodziców uczniów klas II i III proszę do dn. 2.09.2021r. o uaktualnienie wniosków dotyczących korzystania dzieci z zajęć świetlicowych (wniosek należy pobrać ze strony internetowej szkoły z zakładki Zapisy dziecka do szkoły i przesłać drogą elektroniczną lub dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły). W związku z zagrożeniem epidemicznym proszę o przemyślaną decyzję w tej sprawie.
Od 6 września dla uczniów klas 0-III istnieje możliwość odpłatnego korzystania z obiadów (przygotowywanych przez Przedszkole w Woli Batorskiej), zgłoszenia będą przyjmować wychowawcy klas do 3 września).

Nauczycielom, Pracownikom Szkoły, Rodzicom i Uczniom, życzę by nowy rok szkolny był dla Nas wszystkich źródłem radości, satysfakcji i sukcesów.
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców

Od 7 czerwca możliwe będzie zapisanie dzieci w wieku 12-15 lat na szczepienia przeciw COVID-19.
W czerwcu oraz w trakcie wakacji rodzice i opiekunowie będą mogli zapisać dziecko w wieku 12-15 lat na szczepienie w punktach szczepień w ramach narodowego programu szczepień. Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II zwrócił się z prośbą do Małopolskiego Kuratora Oświaty o rozpowszechnienie informacji o możliwości zaszczepienia dzieci oraz o dostępności wolnych terminów wykonania szczepienia przeciwkoCOVID-19. Populacyjny punkt szczepień Szpitala dysponuje wolnymi terminami na I dawkę szczepienia przeciwko COVID-19. Dostępna jest szczepionka mRNA Pfizer-BioNTech. Data przyjęcia II dawki jest wskazywana bezpośrednio podczas przyjęcia I dawki, jednak ze względu na rozpoczynający się okres wakacyjny Szpital oferuje elastyczny dobór daty II dawki szczepienia. Rejestracji na szczepienie przeciw COVID-19 w Szpitalu można dokonać pod numerami telefonu: 12 614-25-39,505 060359 (w godzinach 8:00-14:30) w dni robocze lub poprzez całodobową i bezpłatną infolinię pod telefonu -989 lub rejestrację elektroniczną poprzez e-Rejestrację dostępną na stronie https://pacjent.gov.pl/.
Podczas rejestracji można wybrać dokładny termin oraz miejsce szczepienia, a następnie otrzymuje się SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. Do rejestracji nie są wymagane żadne dodatkowe dane oraz dokumenty, wystarczy, że podany zostanie numer PESEL.

Prymusi szkoły w roku szkolnym 2020/21

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!


Prymusi Szkoły w roku szkolnym 2020/2021


Gabriela Wilk, Norbert Figiel - średnia ocen 5,86Wygenerowano w sekund: 0.08
816,482 Unikalnych wizyt