Powitanie

Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej
"TUTAJ PRZYJAZNY POCZĄTEK DROGI TWOJEGO SUKCESU"


Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej!

W dniu 16 stycznia 2017r. (środa) odbędą się zebrania podsumowujące wyniki edukacyjne uczniów w I semestrze roku szkolnego 2016/17.
  • godz.17.00 - 17.30 - spotkanie z Dyrektorem szkoły na sali gimnastycznej, w programie:
    • podsumowanie I semestru
    • reforma oświaty
    • wnioski i pytania
  • godz. 17.30 - 18.00 - spotkania z wychowawcami klas

Serdecznie zapraszam!
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska


UWAGA - Czytelnicy szkolnej biblioteki!

W związku z realizacją Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa biblioteka szkolna wzbogaciła się o wiele nowych atrakcyjnych tytułów wydawniczych. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do korzystania z zasobów naszej biblioteki podczas przerwy świątecznej.
28 grudnia 2016 r. (tj. we środę) biblioteka zaprasza w godzinach od 10.00 - 12.00

Zapraszamy  nauczyciele bibliotekarze


Życzenia świąteczne

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i samych szczęśliwych dni w Nowym 2017 Roku dla Dyrekcji szkoły, Koleżanek i Kolegów nauczycieli, Pań i Pana z administracji oraz wszystkich Uczniów, Sympatyków i Przyjaciół naszej szkoły

życzy administrator strony Andrzej Gąsłowski.


Świąteczne wydanie Gazetki szkolnej

Już jest!
Zobacz świąteczne wydanie gazetki szkolnej SZKOLNE WIEŚCI - grudzień 2016


Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo!
Dzień 22 grudnia (czwartek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu w godzinach 10.00- 12.00 odbędą się wigilie klasowe.
Świąteczna przerwa zimowa trwa od 23.XII do 30.XII.
W czasie dni wolnych od zajęć dydaktycznych tj. 22, 23, 27, 28, 29, 30 grudnia szkoła zapewnia opiekę świetlicową.
Zgłoszenie uczestnictwa uczniów w zajęciach świetlicowych do piątku 16 grudnia u wychowawcy klasy lub w sekretariacie szkoły.
Zajęcia świetlicowe organizowane są w godzinach 7.30-17.00.

Z poważaniem
dyrektor szkoły mgr Anna GąsłowskaMądra Szkoła Czyta Dzieciom

7 grudnia w Szkole Podstawowej w Woli Batorskiej zorganizowany został niezwykły Poetycki Poranek w ramach akcji „Mądra Szkoła Czyta Dzieciom”, która zbiegła się z realizacją Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
Do wspólnego czytania wierszy dzieciom zaproszeni zostali Pan Roman Ptak Burmistrz MiG Niepołomice oraz Rodzice uczniów klas I – III. Zaproszeni goście prezentowali najpiękniejsze wiersze swojego dzieciństwa a uczniowie przygotowali do wierszy nieme scenki, które przybliżały widzom treść i przesłanie tekstu literackiego. Mogliśmy chociaż na chwilę przenieś wszystkich zebranych do magicznego świata poezji pełnego piękna, życzliwości i miłości, pozbawionego egoizmu i przemocy.
Dziękujemy Rodzicom a szczególnie Panu Burmistrzowi za dobry przykład, otwartość, poświęcony czas i radość z czytania.

Kliknij tu i zobacz:


Odwiedziny Św. Mikołaja

6 grudnia jak co roku o tej porze odwiedził uczniów naszej szkoły Św. Mikołaj. Uczniowie, szczególnie klas I - III wyczekiwali na upragnionego gościa z dużą niecierpliwością od samego rana.

Kliknij tu i zobacz:


Dzień Otwarty dla Rodziców

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej!

W dniu 14 grudnia 2016r. (we środę) od godz. 17.00 - 18.00 serdecznie zapraszam na "Dzień Otwarty" dla Rodziców.
W tym czasie nauczyciele uczący w naszej szkole będą do Państwa dyspozycji.

O godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Rady Rodziców.

Serdecznie zapraszam!
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Anna Gąsłowska


Zaproszenie dla Rodziców Uczniów klas I - III

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów klas I - III naszej szkoły

Serdecznie zapraszamy Rodziców Uczniów klas I - III do wspólnego czytania wierszy dzieciom w ramach akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom", które odbędzie się we środę 7 grudnia 2016r. o godz. 9.00 na sali gimnastycznej.

Bibliotekarze oraz Nauczyciele nauczania zintegrowanego


Marsz Trzeźwości

18 listopada 2016 r. 8- osobowa delegacja uczniów z klasy VI po raz pierwszy uczestniczyła w marszu trzeźwości, który odbył się ulicami miasta Niepołomice w ramach kampanii „No Promil - No Problem”. Podczas marszu uczniowie naszej szkoły oraz innych szkół nieśli białe balony, transparenty, plakaty, które promowały trzeźwość wśród kierowców. Działania te mają za zadanie uświadomić wszystkim uczestnikom ruchu drogowego, że na tego typu zachowania nigdy nie będzie społecznego przyzwolenia.

Kliknij tu i zobacz:


Tak obchodziliśmy Święto Niepodległości

Dnia 10 listopada uczniowie i nauczyciele naszej szkoły zebrali się w sali gimnastycznej, gdzie odbyła się uroczysta akademia z okazji 98 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Po wspólnym odśpiewaniu hymnu państwowego rozpoczęła się część artystyczna, na którą złożyła się przede wszystkim lekcja historii przygotowana przez czwartoklasistów. W krótkiej i zwięzłej formie przedstawili oni najważniejsze fakty i wydarzenia związane z walką o niepodległość naszego narodu. Nie zabrakło także wierszy patriotycznych recytowanych przez uczniów. Doniosłość niezwykle ważnego dla każdego Polaka wydarzenia, jakim jest Święto Niepodległości podkreślona została przez wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.
Świetlica szkolna także uświetniła obchody Święta Niepodległości. Już w pierwszym tygodniu listopada na świetlicy panował patriotyczny nastrój. Zorganizowano cykl zajęć pod hasłem: Polska nasza Ojczyzna z wykorzystaniem zbiorów biblioteki szkolnej. Zorganizowano I Świetlicowy Konkurs Pieśni Patriotycznych, którego głównym celem było kształtowanie właściwych postaw obywatelskich, upamiętnienie pięknych pieśni oraz rozwijanie talentów muzycznych wśród uczniów. Dzieci przygotowały utwory z repertuaru pieśni patriotycznych i żołnierskich. Jury oceniło poprawność intonacyjną, dykcję oraz ogólne wrażenie artystyczne. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez świetlicę szkolną.
Gratulujemy muzycznych osiągnięć wszystkim uczestnikom.
Nad całością prac związanych z przygotowaniem tych wydarzeń czuwali wychowawcy klas czwartych Mariola Grochot i Michał Golonka oraz nauczyciele prowadzący zajęcia świetlicowe.

Kliknij tu i zobacz:


Wygenerowano w sekund: 0.00
484,642 Unikalnych wizyt