Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ochrona Danych Osobowych

ŚWIĘTUJEMY ROCZNICĘ

Odblaskowa Szkoła 2018!

Kompleks sportowy „ORLIK 2012”

Projekty współfinansowane pezez Unię Europejską

Imprezy szkolne i akcje

Konkursy organizowane przez szkołę

Dla Nauczycieli

Dla Rodziców

WSPIERAMY NASZĄ SZKOŁĘ

Nawigacja

Brak linków

Uczennica naszej szkoły laureatką Małopolskiego Konkursu Geograficznego!

Wiedza, determinacja i praca, to główne czynniki, które gwarantują sukces. Przekonała się o tym uczennica naszej szkoły Oliwia Hyrc, która otrzymała tytuł laureata Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2018/2019.
Oliwia jest uczennicą klasy VIII i znalazła się w grupie tych, którzy podczas etapu wojewódzkiego zdobyli co najmniej 85% punktów.
Uroczyste zakończenie konkursu odbyło się 3 kwietnia 2019 roku Auli Głównej Uniwersytetu w Pedagogicznego w Krakowie, a wszyscy zaproszeni mieli okazję posłuchać referatu wygłoszonego przez dr Karolinę Smętkiewicz nt: "Recepty na sukces i dynamicznego rozwoju lokalnego małego miasta, którego przykładem jest Uzdrowisko Termalne „Uniejów” w woj. łódzkim.
W uroczystości uczestniczyli rodzice i opiekunowie naukowi.
Sukces Oliwii, który poprzedzony był doskonałym przygotowaniem potwierdza znaną maksymę, że chcieć to móc

Grażyna Rosiak

Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice Uczniów naszej Szkoły
Serdecznie dziękujemy Wszystkim tym, którzy podczas naszej akcji protestacyjnej o lepszą szkołę, o godność i szacunek dla zawodu Nauczyciela okazali nam swoje wsparcie. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie przejawy życzliwości, których doświadczyliśmy w tych trudnych dla nas chwilach.
Nauczyciele Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej

Zgodnie z informacją Komitetu Strajkowego nauczyciele naszej szkoły zawieszają akcję strajkową.
Zajęcia dydaktyczne w naszej szkole zostają wznowione od 6.05.2019r. zgodnie zobowiązującym planem lekcji.
Zgodnie z ustalonym Kalendarzem Roku Szkolnego 2018-2019 dni: 29.04, 30.04, 2.05 tj. poniedziałek, wtorek i czwartek są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych (na podstawie rozporządzenia MEN w sprawie organizacji roku szkolnego). W tych dniach szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo- wychowawcze.
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo
Zgodnie z informacją Komitetu Strajkowego nauczyciele naszej szkoły zawieszają akcję strajkową od 27.04.2019 r.
W związku z tym w dniu 26.04.2019r. (piątek) szkoła organizuje tylko zajęcia opiekuńczo - wychowawcze dla uczniów klas I-III w godzinach 8.00-17.00.
Zajęcia dydaktyczne w naszej szkole zostają wznowione od 6.05.2019r. zgodnie zobowiązującym planem lekcji.
Zgodnie z ustalonym Kalendarzem Roku Szkolnego 2018-2019 dni: 29.04, 30.04, 2.05 tj. poniedziałek, wtorek i czwartek są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych (na podstawie rozporządzenia MEN w sprawie organizacji roku szkolnego). W tych dniach szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Zgłoszenia uczniów należy dokonać osobiście, telefonicznie, e-mailowo do dnia 26.04.2019 r. (piątek) do godz.12.00
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo
1. Zgodnie z informacją Komitetu Strajkowego nauczyciele naszej szkoły kontynuują akcję strajkową.
W związku z tym w dniu 25.04.2019r. (czwartek) szkoła organizuje tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I-III w godzinach 8.00-17.00
2. Zgodnie z ustalonym Kalendarzem Roku Szkolnego 2018-2019 dni: 29.04, 30.04, 2.05 tj. poniedziałek, wtorek i czwartek są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych (na podstawie rozporządzenia MEN w sprawie organizacji roku szkolnego).
W tych dniach szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.
Zgłoszenia uczniów należy dokonać: osobiście, telefonicznie, e-mailowo do dnia 26.04.2019 r. (piątek) do godz.12.00
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo
Zgodnie z informacją KomitetuStrajkowego nauczyciele naszej szkoły kontynuują akcję protestacyjną.
W związku z tym w dniu 24.04.2019r. (środa) szkoła organizuje tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I-III w godzinach 8.00 - 17.00.
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców przyszłych klas zerowych i pierwszych

Szanowni Państwo
Informuję, że listy dzieci przyjętych do klas zerowych i pierwszych na rok szkolny 2019/20 są wywieszone na tablicy ogłoszeń w budynku szkoły.
Z poważaniem Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice
Zdaję sobie sprawę z utrudnień jakie wynikają z przystąpienia nauczycieli naszej szkoły do akcji protestacyjnej, która jest w dalszym ciągu kontynuowana.
Jutro 17 kwietnia trzeci dzień egzaminów, w tym dniu nie jestem w stanie zapewnić opieki w szkole dla zadeklarowanych uczniów z klas I – III, gdyż nauczyciele nie biorący udziału w strajku pracują w komisjach nadzorujących przebieg egzaminów.
W kolejnych dniach tj.18, 19.04.2019 dyrektor i vice-dyrektor nie biorący udziału w akcji protestacyjnej mogą prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z grupą do 25 uczniów z klas I – III.
Jeżeli Rodzice (w sytuacji trudnej) chcą w tych dniach skorzystać z opieki nad dziećmi prosimy o kontakt ze szkołą do środy 17.04 włącznie w godzinach od 8.00 – 16.00 nr tel. 122816005 lub 601597108.
Z poważaniem Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice,
w dniu jutrzejszym tj. 16.04.2019 r. w związku z możliwością zapewnienia opieki dla grupy do 25 uczniów, będzie można pozostawić dzieci klas 1-3 zgodnie ze złożoną deklaracją na zajęcia opiekuńczo- wychowawcze w godz. 8.00-17.00.
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców i Uczniów klasy 8

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie klasy 8,
W dniach 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku zostanie przeprowadzony Egzaminu po klasie 8, który każdego dnia rozpocznie się o godz. 9.00, jednak ze względów organizacyjnych proszę, by uczniowie przybyli do szkoły na godz. 8.30.
Przebieg egzaminu:
pierwszy dzień tj. 15.04 (poniedziałek) – egzamin z języka polskiego - 120 minut,
drugi dzień tj. 16.04 (wtorek) – egzamin z matematyki - 100 minut,
trzeci dzień tj. 17.04 (środa) – egzamin z języka angielskiego - 90 minut.
Czas egzaminu dla uczniów z dostosowaniem form i warunków jest wydłużony o 50%.
Jestem przekonana, że przez te 8 lat zostaliście dobrze przygotowani do tego egzaminu, który podsumuje Wasze wiadomości i umiejętności po szkole podstawowej.
Trzymam za Was kciuki i życzę spokoju i wiary w siebie oraz we własne możliwości. POWODZENIA!!!.
Więcej informacji jest dostępnych na stronie CKE w zakładce "Egzaminy ósmoklasisty"
Pozdrawiam
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo
W związku z pozyskaną informacją od nauczycieli o kontynuacji strajku w dniu jutrzejszym tj. 12 kwietnia 2019 r. informuję, że w szkole w dalszym ciągu nie będą prowadzone zajęcia.
Z poważaniem Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice,
w związku z licznymi pytaniami informuję, że zgodnie z Ustawą o rozwiązywaniu sporów zbiorowych, dyrektor na podstawie deklaracji udziału nauczycieli w strajku, bądź braku tego udziału, w każdym dniu w okresie jego trwania dopiero po wpisaniu się nauczycieli na listę strajkujących podejmuje decyzję o zawieszeniu zajęć lekcyjnych. Nauczyciele przychodzą do pracy zgodnie ze swoim grafikiem jeżeli w danym dniu część nauczycieli odstąpi od strajku to dopiero wtedy dyrektor układa plan zajęć na następny dzień. Na dzień dzisiejszy ze względu na 100% przystąpienie nauczycieli do strajku jestem zmuszona zawiesić jutrzejsze zajęcia tj. w dniu 11.04.2019r. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie dot. terminu zakończenia strajku ponieważ strajk jest bezterminowy, a taką decyzję o zakończeniu strajku podejmuje Zarząd ZNP na podstawie porozumienia ze stroną rządową.
Dyrektor Szkoły
Anna Gąsłowska
Wygenerowano w sekund: 0.06
656,584 Unikalnych wizyt