Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ochrona Danych Osobowych

ŚWIĘTUJEMY ROCZNICĘ

Odblaskowa Szkoła 2018!

Kompleks sportowy „ORLIK 2012”

Projekty współfinansowane pezez Unię Europejską

Imprezy szkolne i akcje

Konkursy organizowane przez szkołę

Dla Nauczycieli

Dla Rodziców

WSPIERAMY NASZĄ SZKOŁĘ

Nawigacja

Brak linków

Rada Rodziców

W szkole działa Rada Rodziców w składzie:
  • Przewodnicząca: Szymańska Justyna
  • Zastępca: Szczęsny Monika
  • Sekretarz: Bronikowska Magdalena
  • Skarbnik: Wójcik Jolanta
Komisja Rewizyjna
  • Niedbała-Chudy Edyta
  • Szczupacka Monika
Członkowie
  • Borowska Dorota
  • Duda Monika
  • Dąbroś Katarzyna
  • Dąbrowska Agnieszka
  • Gaj Sylwia
  • Habas Agnieszka
  • Nagórzańska Karolina
  • Podolecka Katarzyna
  • Różeński Maciej
  • Sadkiewicz Justyna
  • Wilk Krzysztof

TRÓJKI KLASOWE RODZICÓW
KLASA 0a:
  • Podolecka Katarzyna
  • Stępowska Sylwia
  • Kłuś Barbara
KLASA 0b:
  • Szymańska Justyna
  • Drąg Katarzyna
  • Frankiewicz Małgorzata
KLASA Ia:
  • Sadkiewicz Justyna
  • Porębska Kinga
  • Horowski Dariusz
KLASA Ib:
  • Kozub Dominika
  • Dąbrowska Agnieszka
  • Gucwa Kinga
KLASA IIa:
  • Szczęsny Monika
  • Grzegorzek Magdalena
  • Węclewicz Małgorzata
KLASA IIb:
  • Janusz Justyna
  • Kozak Monika
  • Wójcik Jolanta
KLASA IIIa:
  • Habas Agnieszka
  • Duda Monika
  • Kurzawa Monika
KLASA IIIb:
  • Borowska Dorota
  • Kurdziel Aneta
  • Wróblewska Magdalena
KLASA IV:
  • Niedbała-Chudy Edyta
  • Kasprzyk Piotr
  • Maj Joanna
KLASA Va:
  • Bronikowska Magdalena
  • Siembak- Majewska Paulina
  • Głogowska Kinga
KLASA Vb:
  • Różeński Maciej
  • Ledniowska Karolina
  • Sumara Maria
KLASA VIa:
  • Dąbroś Katarzyna
  • Krawczyńska Anna
  • Stopka Zofia
KLASA VIb:
  • Szywała Jolanta
  • Bała Sylwia
  • Pokrywka Małgorzata
KLASA VIc:
  • Despet Ewa
  • Strzelecki Robert
  • Duda Monika
KLASA VId:
  • Szczupacka Monika
  • Tukawska Magdalena
  • Kaczmarczyk Justyna
KLASA VII:
  • Wilk Krzysztof
  • Osysko Renata
  • Szczęśniak Agnieszka
KLASA VIII:
  • Nagórzańska Karolina
  • Wnęk Józef
  • Kosińska Magdalena
Wygenerowano w sekund: 0.32
673,491 Unikalnych wizyt