Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/umniep01/public_html/domains/niepolomice.eu/public_html/szkolawb/maincore.php on line 39
Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej - News

Kompetencje przyszłości - spotkanie i warsztaty w 8b!

Jakie zawody będą pożądane w 2030 roku? Po co potrzebna jest kreatywność? Jakiego rodzaju umiejętności są ważne? Na te i wiele innych pytań poznali wczoraj odpowiedź uczniowie z klasy 8b, którzy gościli na lekcji wychowawczej Panią Bogusławę Brzezińską - Dyrektor w Centrali Alior Banku, która odpowiada za automatyzację i robotyzację procesów księgowych. To było bardzo ciekawe i warsztatowe spotkanie, w czasie którego uczniowie mogli popracować w grupach i wyzwolić swoją kreatywność!
Dziękujemy Pani Bogusławie za szereg wskazówek, twórczy trening umiejętności, poświęcony czas i upominki!
Justyna Bielec
Kliknij tu i zobacz

Życzenia Świąteczne

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzę aby nadchodzące Święta Wielkiej Nocy upłynęły w zdrowiu, spokoju i radości, a w Państwa domach nie zabrakło miłości i wzajemnego zrozumienia.
Życzę również wspaniałych duchowych przeżyć w gronie rodziny, radości w sercach, sił w pokonywaniu codziennych trudności, wytrwałości i nadziei na lepsze jutro.
Anna Gąsłowska
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa
w Woli Batorskiej wraz z całą Społecznością szkolną


Wielkanocny Konkurs plastyczny na "Najpiękniejszą Pisankę"

Dziękujemy wszystkim artystom biorącym udział w Wielkanocnym Konkursie plastycznym na "Najpiękniejszą Pisankę" w klasach 4-8.
A oto wyniki:
 • I miejsce- Michał Tomaszkiewicz
 • II miejsce - Kacper Migas
 • III miejsce- Liliana Jabłońska
Wyróżnienie- Zuzanna Domagała oraz Karol Kaźmierek.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom kreatywnego podejścia do tematu pisanki.
Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody.
Kinga Czupryna
Kliknij tu i zobacz

Mamy tytuł Mistrzowskiej Szkoły Ortografii!

Dziś nasi uczniowie uczestniczyli w XXI Gminnym Konkursie Ortograficznym zorganizowanym w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Niepołomicach.
Nasz zespół w składzie:
 • Martyna Bronikowska (5b)
 • Justyna Różeńska (6b)
 • Maja Włodarczyk (8b)
 • Mateusz Jędrusiak (8b)
okazał się być najlepszy i zajął I miejsce w zmaganiach gminnych! Mamy tytuł Mistrzowskiej Szkoły Ortografii!

Dodatkowo, Justyna Różeńska zajęła III miejsce w kategorii klas 4-6 w zmaganiach indywidualnych!
Gratulujemy
Poloniści

Święto Patrona Szkoły

W poniedziałek, 27 lutego społeczność naszej szkoły świętowała Dzień Patrona - Wincentego Witosa. Rozstrzygnięte zostały konkursy związane z postacią naszego Patrona.
Punktem kulminacyjnym zabawy były Witosaria, czyli quiz wiedzy o Wincentym Witosie, w którym uczestniczyły reprezentacje wszystkich klas IV-VIII.
W kategorii klas IV - VI zwyciężyły ex aequo klasy V a i V b. W kategorii klas starszych bezkonkurencyjna okazała się klasa VIII a.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie atrakcyjnych nagród dla laureatów konkursów indywidualnych oraz dla klas, które zwyciężyły w quize.
Michał Golonka
Kliknij tu i zobacz

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej na rok szkolny 2023/2024

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej informuje, że zgodnie z Zarządzeniem Nr 16/2023 Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice z dnia 20 stycznia 2023r. rekrutacja do oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej w Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej będzie trwała od 1 marca do 17 marca 2023r.
Zapisów można dokonać w sekretariatach szkoły:
 • budynek klas 0-3 - Wola Batorska 597
 • budynek klas 4-8 - Wola Batorska 734
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00
Szczegółowych informacji udzielają sekretariaty szkoły pod numerami telefonów: 12 281-60-05, 12 278-50-14
Podstawą zapisania dziecka do szkoły jest złożenie kompletnych dokumentów.
Druki do pobrania są dostępnena stronie stronie internetowej szkoły www.szkolawb.niepolomice.eu w zakładce Rekrutacja 2023/24 lub w sekretariacie szkoły.


Choinka z ozdobami 3D

22 grudnia 2022 r. wspólnie ubieraliśmy choinkę na lekcji informatyki, która ozdabiana była elementami wydrukowanymi przy pomocy drukarki 3D. Wydrukowane zostały ozdoby choinkowe (bombki, gwiazdki, aniołki) oraz choinka.
Agnieszka Boczar
Kliknij tu i zobacz

Przy świątecznym stole 2022

Święta to czas radości i wspomnień. Czas, w którym spotykamy się co roku na jasełkach lub wspólnym kolędowaniu. Wydarzenia te jednoczą społeczność uczniów i nauczycieli, dlatego są ważnym elementem naszego kalendarza imprez. W tym roku uczniowie naszej szkoły z klas 4-8 wraz z nauczycielami zebrali się w sali gimnastycznej, aby obejrzeć krótką inscenizację, przygotowaną przez dzieci uczęszczające na kółko teatralno-filmowe "Nakręceni" i prezentującą najważniejsze zwyczaje przy wigilijnym stole. Był to także czas po to, aby odśpiewać znane kolędy i pastorałki. Wypatrywanie pierwszej gwiazdki, puste miejsce przy stole, łamanie się opłatkiem, życzenia – to tylko niektóre z wspomnianych tradycji. Całość dopełniła "żywa szopka", która stanowiła element dekoracji i całego wystroju.
Dziękujemy ks. Piotrowi, p. Agacie oraz uczniom z klas 8a i 8b, a w tym szkolnemu wolontariatowi, za nieocenione wsparcie w przygotowaniu wystroju, świateł, muzyki.
Justyna Bielec, Mariola Grochot
Kliknij tu i zobacz

Życzenia świąteczne i noworoczne

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas przepełniony radością, miłością i ciepłą atmosferą.
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2023
Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji i Obsługi składają najserdeczniejsze życzenia wszystkim Uczniom, Rodzicom i Sympatykom Naszej Szkoły


Zapraszamy do udziału w projekcie English Teaching Activities(ETAs)

 • # EnglishTeaching
 • # ETAs
 • #PolskoAmerykańskaFundacjaWolności
 • #NidzickaFundacjaRozwojuNIDA
MY ENGLISH SKILLS -BETTER FUTURE FOR ME AND MY PLACE
W roku szkolnym 2022/2023 w naszej szkole będzie realizowany już trzeci z kolei projekt w programie English Teaching Activities(ETAs). Zaplanowane są dodatkowe zajęcia językowe o tematyce ekologicznej dla grupy 20 uczniów, zakup podręczników do nauki przyrody w języku angielskim, wycieczki rowerowe oraz dofinansowanie wakacyjnego obozu językowego – w ostatnim tygodniu czerwca.
Głównym celem projektu jest motywowanie dzieci do nauki języka angielskiego oraz budowanie postawy pro-ekologicznej. Zajęcia rozpoczynają się od pierwszego tygodnia października i są skierowane dla dzieci z klas 6.
Zapraszam wszystkich chętnych.
Kwota dofinansowania to 17.000 zł.
Fundatorem programu jest Polsko- Amerykańska Fundacja Wolności.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Samorządy Uczniowskie mają głos!
 • #samorzadyucznowskiemajaglos
 • #centrumedukacjiobywatelskiej
 • #laboratoriaprzyszłości
W ostatni piątek odbyły się wybory nowego Samorządu uczniowskiego w klasach 4-8. Nowy przewodniczący wybierze swój zespół i nowych nauczycieli (opiekunów SU).
Serdeczne podziękowania dla kandydatów, którzy wzięli udział w debacie i prezentacji. Wszyscy spisali się na medal!
Dziękujemy także ks. Piotrowi za wspaniały montaż naszego spotkania. Zapraszamy do obejrzenia kandydatów i wspomnienia z debaty uczniowskiej, w czasie której kandydaci mogli odpowiedzieć na pytania przygotowane przez chętne klasy oraz przedstawić swoje zamierzenia. Każdy z uczestników został nagrodzony pochwałą. Przypominamy, że otrzymacie także dyplomy od Centrum Edukacji Obywatelskiej. Finał akcji już w piątek, a podsumowanie w pierwszym tygodniu października.

Kliknij tu i zobacz

Wygenerowano w sekund: 0.14
1,081,996 Unikalnych wizyt